İbrahim Aslan kimdir, İbrahim Aslan nereli, İbrahim Aslan'ın hayatı, biyografisi, İbrahim Aslan kaç yaşında?

İbrahim Aslan Kimdir? İbrahim Aslan Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu İbrahim Aslan hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki İbrahim Aslan kimdir, İbrahim Aslan nereli, İbrahim Aslan’ın hayatı, biyografisi, İbrahim Aslan kaç yaşında? İşte İbrahim Aslan hakkında detaylar.

İbrahim Aslan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

İbrahim Aslan 1985 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. Türk model ve oyuncudur.

İbrahim Aslan liseyi bitirdikten sonra eğitimi için Almanya’ya gitti. Daha sonra Türkiye’ye dönüş yapan Aslan, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İnşaat Bölümü’nde 2 yıl boyunca öğrenim gördü.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ablasının kurmuş olduğu ajansta modelliğe başlayan Aslan, birçok marka için modellik yapmış, aynı zamanda birçok reklam filminde rol almıştır. 2006 yılında bir yıllık oyunculuk ve diksiyon eğitimi almıştır.

İbrahim Aslan ilk olarak 2012 yılında Sudan Bıkmış Balıklar adlı dizide rol almıştır. Dizide Kerem karakterini oynamıştır. Doksanlar adlı dizide Minibüsçü Mesut karakterine hayat vermiştir. Ardından Aşk Yalanı Sever, Aç Kapıyı Çok Fenayım, Ateşböceği, Musallat 3 gibi yapımlarda rol almıştır.

İbrahim Aslan Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Musallat 3 (2023)
  • Ateşböceği (2017)
  • Aç Kapıyı Çok Fenayım (2017)
  • Aşk Yalanı Sever (2016)
  • Doksanlar (2013)
  • Sudan Bıkmış Balıklar (2012)

İbrahim Aslan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir