İbrahim Kahveci kimdir, İbrahim Kahveci'nin hayatı, biyografisi, İbrahim Kahveci kaç yaşında, İbrahim Kahveci nereli?

İbrahim Kahveci Kimdir? İbrahim Kahveci Kaç Yaşında, Nereli?

Tv programlarında ekonomi yorumları yapan İbrahim Kahveci kimdir, İbrahim Kahveci’nin hayatı, biyografisi, İbrahim Kahveci kaç yaşında, İbrahim Kahveci nereli? İşte İbrahim Kahveci hakkında detaylar.

İbrahim Kahveci Kimdir?

İbrahim Kahveci 1970 yılında Balıkesir’in Kepsut ilçesinde dünyaya gelmiştir. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bölümünden mezun olmuştur. Eski Maliye Bakanı Adnan Kahveci’nin yeğenidir.

Yeni Şafak Gazetesi bünyesinde ilk günlük yazılarını kaleme alan Kahveci, daha sonra Türkiye Gazetesinde köşe yazılarına devam etmiştir. Ardından Yeni Şafak ve Türkiye Gazetesinde Ekonomi şefliği görevini üstlenmiştir. Günümüzde ise Karar Gazetesinde köşe yazıları yazmakta ayrıca, Ekonomi şefliği ve ekonomi yazarlığını sürdürmektedir. Bir çok televizyon kanalında ise ekonomi ile bilgi birikimini ve yorumlarını ekran severler ile paylaşmaktadır.

İbrahim Kahveci Nereli?

İbrahim Kahveci aslen Trabzonlu’dur.

visum china
visum china

İbrahim Kahveci hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir