İhsan Tarkan kimdir, hayatı, biyografisi, İhsan Tarkan nerelidir, İhsan Tarkan kaç yaşında, İhsan Tarkan boyu kaç?

İhsan Tarkan Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Survivor Panorama yorumcularından İhsan Tarkan ile ilgili detaylar sık aranmaktadır. Peki İhsan Tarkan kimdir, nerelidir, İhsan Tarkan kaç yaşında, İhsan Tarkan boyu kaç? İşte İhsan Tarkan hakkında detaylar.

İhsan Tarkan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İhsan Tarkan 1980 yılında Sakarya’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Spor Akademisini bitirdikten sonra spor eğitmeni olarak çalışmaya başladı. İhsan Tarkan pek çok ünlü ismin spor eğitmenliğini üstlendi. Bu ünlü isimlerden biri de Demet Akalın’dır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

İhsan Tarkan daha önce Var Mısın Yok Musun yarışmasına katılmıştır. Ardından 2010 yılında Survivor Kızlar – Erkekler yarışmasına katıldı. Yarışmada finale kalmayı başarmıştır. Son zamanlarda Promore Produksiyon’da organizasyon işine yönelen İhsan Tarkan MasterChef, Yemekteyiz ve Survivor yarışmasında yer alacak isimleri belirleyen ekipte bulunmaktadır.

İhsan Tarkan Boyu Kaç?

İhsan Tarkan 1.81 boyundadır.

İhsan Tarkan Instagram Hesabı

instagram.com/tarkanihsan

İhsan Tarkan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.