Ilgaz Çınar kimdir kaç yaşında, nereli

Ilgaz Çınar Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Aspor kanalında spor yorumcusu olarak gördüğümüz Ilgaz Çınar kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ilgaz Çınar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ilgaz Çınar’ın yaşını soruyorsanız 1973 yılında dünyaya gelmiştir. Ilgaz Çınar’ın doğum yeri Ankara’dır. Ilgaz Çınar lise eğitimini Galatasaray Lisesi’nde tamamladı.

Ilgaz Çınar Lig Radyo’da çalıştı. Daha sonra NTV Spor Radyo’da çalıştı. NTV Spor’un kapanması ile birlikte tekrardan Lig Radyo’ya geri dönüş yaptı. Ilgaz Çınar bir dönem Aspor’da çalıştıktan sonra Bursaspor takımının scout ekibinde görev almıştır. Bursaspor’dan ayrıldıktan sonra tekrardan Aspor’a spor yorumcusu olarak geri dönmüştür. Ayrıca Youtube üzerinde Sportz ve Vole kanalında spor programında yer almaktadır.

Ilgaz Çınar kimdir, kaç yaşında, nereli

Ilgaz Çınar Instagram Hesabı

Ilgaz Çınar’ın Instagram hesabının adı ilgazcinarresmi ve 2021 Mart ayı itibari ile 10 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ilgaz Çınar Twitter Hesabı

Ilgaz Çınar’ın Twitter hesabının adı ilgazcinarresmi ve 2021 Mart ayı itibari ile 51 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ilgaz Çınar ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.