İsmail Tunçbilek kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, hangi burç

İsmail Tunçbilek Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

İsmail Tunçbilek’in hayatı hakkında merak edilenler. İsmail Tunçbilek kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, hangi burç gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İsmail Tunçbilek Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

İsmail Tunçbilek kaç yaşında diye soruyorsanız İsmail Tunçbilek’in doğum tarihi 20 Ağustos 1977 yılıdır. İsmail Tunçbilek’in doğum yeri Bursa’dır. İsmail Tunçbilek’in babası müzisyen Sabri Tunçbilek’tir. İsmail Tunçbilek babasından dolayı müziğe ilgisi küçük yaşlarda başladı. İTÜ Devlet Konservatuarı temel bilimler bölümünü birincilikle tamamladı.

İsmail Tunçbilek Uludağ Üniversitesi Thm Korosunda yer aldı. İsmail Tunçbilek 13 yaşına geldiğinde TRT Thm repertuarını büyük çoğunluğunu tamamladı ve solo saz alanında birincilik aldı. İsmail Tunçbilek 16 yaşında İbrahim Tatlıses ile çalışmaya başladı. İbrahim Tatlıses ile sahne ve kaset çalışmalarında bulundu. İsmail Tunçbilek 17 yaşında İbrahim Tatlıses’in söylediği Fırat şarkısının müzik yönetmenliğini yaptı. Daha sonra İzzet Yıldızhan, Ebru Yaşar ve Hakan Taşıyan ile birlikte çalıştı.

İsmail Tunçbilek 1998 yılında Kahire’ye gitti. İsmail Tunçbilek Mısır’da önemli kişiler ile çalıştı. Mısır Senfoni Orkestrası ile konserlerde yer aldı. İsmail Tunçbilek daha sonra İsrail’e gitti. Burada dünyaca ünlü perküsyon ustası Zuhar Fresko ile tanıştı ve birlikte konserlerde yer aldı. İsmail Tunçbilek  2000 yılında bu sefer rota olarak kendisine İspanya’yı seçti. Burada da çok önemli kişiler ile çalıştı. İsmail Tunçbilek Taksim Trio müzik grubunda çalışmalarına devam etmektedir.

İsmail Tunçbilek kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, hangi burç

İsmail Tunçbilek Evli mi?

İsmail Tunçbilek 2005 yılında Gamze Vargel evlendi ve 2010 yılında ayrıldılar.

İsmail Tunçbilek Hangi Burç?

İsmail Tunçbilek’in burcu Yengeç’tir.

İsmail Tunçbilek Instagram Hesabı

İsmail Tunçbilek’in Instagram hesabının adı ismltncblk ve 2021 Mart ayı itibari ile 135 bin takipçisi bulunmaktadır.

İsmail Tunçbilek ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir