Jay Brewer kimdir, hayatı, biyografisi, Jay Brewer nerelidir, Jay Brewer kaç yaşında, Jay Brewer evli mi?

Jay Brewer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

Tiktok’ta içerikleri ile dikkatleri çeken Jay Brewer hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz. Jay Brewer kimdir, hayatı, biyografisi, Jay Brewer nerelidir, Jay Brewer kaç yaşında, Jay Brewer evli mi? İşte Jay Brewer hakkında detaylar.

Jay Brewer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Jay Brewer 5 Eylül 1964 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya gelmiştir. Brewer, büyük ölçüde tanınan bir YouTuber ve girişimcidir. Aynı zamanda Sürüngen Hayvanat Bahçesi Prehistorik A.Ş.’nin kurucusu ve başkanıdır. Öncesinde, Dory Balıkçılık Filosunda faaliyet gösteren profesyonel bir balıkçıydı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Kariyerinden bahseden Jay, JayPrehistoricPets kanalı ve içeriğiyle ün kazandı. Öte yandan, Prehistoric Pets’in sürüngenlerle uğraşmasının sahibi olduğu için 231 milyondan fazla görüntüleme kazandı.

En kayda değer olanı, Brewer, mağazasını çocuklar için daha etkileşimli, eğitici bir parti mekanına dönüştürdü. Ayrıca sergisi, bir pitonun yumurtadan yetişkinliğe kadar olan yaşam döngüsünü gösteriyor.

Fountain Valley’deki Sürüngen Hayvanat Bahçesi’nin yaratıkları, eğitim ve eğlence tesisi işletiyor. Bu içerir; doğum günü partileri, geziler ve sürüngenlerin her yönüyle takdir edilmesi için uzun bir destinasyon. Hayvanat bahçesinde 100’den fazla türü temsil eden yaklaşık 600 hayvan sergileniyor.

Jay’s Zoo’nun bukalemunlar, caimanlar, ejderhalar (sakallı ve su), kaplumbağalar, kaplumbağalar (su kaplumbağaları da) ve canavarlara (Gila) ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Aynı şekilde kurbağalar, kara kurbağaları, iguanalar, deriler, kertenkeleler, anoller, tarantulalar, akrepler ve kırkayaklar da vardır.

Jay Brewer Evli mi?

Brewer, 1987’den beri Becky Brewer ile evlidir. Üç kızı vardır.

Jay Brewer hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.