Kadir Çöpdemir kimdir, nereli, Kadir Çöpdemir'in hayatı, biyografisi, Kadir Çöpdemir kaç yaşında?

Kadir Çöpdemir Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Kadir Çöpdemir hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Kadir Çöpdemir kimdir, nereli, Kadir Çöpdemir’in hayatı, biyografisi, Kadir Çöpdemir kaç yaşında? İşte Kadir Çöpdemir hakkında detaylar.

Kadir Çöpdemir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kadir Çöpdemir 1 Eylül 1967 tarihinde Elazığ’da dünyaya gelmiştir. Türk dizi oyuncusu, TV yapımcısı ve programcısı. İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulundan mezun olmuştur.

Türkiye’nin ilk özel radyosu Süper FM’in ilk DJ (disc-jokey)’i olarak Türkiye’de ilk ses veren radyocudur. “Maksat Muhabbet” isimli programı yıllarca Süper FM, Klas FM, Roket FM gibi radyolarda başarıyla sürdürmüştür. 2002 yılında Ekmek Teknesi dizisinde “kirli” karakterini oynamıştır.

Meslek hayatına Süper FM’de radyoculuk yaparak başlamıştır. NTV’de “Gerçeğin Ta Kendisi” adlı programı yaptı. Beyazıt Öztürk ile “Biri Bana Anlatsın” adlı programını sundu. 2007 yılından itibaren bir tematik haber-belgesel kanalı olan NTV’de “Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi?” isimli bir talk show’u Demet Akbağ ile sunmaya ve ulusal bir kanal olan Atv’de cumartesi geceleri 12’den sonra “Maksat Muhabbet” isimli talk show programına başlamıştır.

Kadir Çöpdemir 2010 yılının Mart ayında TRT Haber kanalında “Söz Millette” adlı bir sokak röportajları programını sunmaya başlamıştır. Şu zamanlarda TRT’de “Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor” adlı talk-show programı yapmıştır. 13 Ağustos 2013 tarihinden itibaren Pascal Nouma ile birlikte Metro FM’de Aragaz adlı radyo programını sunmaktadır.

Kadir Çöpdemir hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir