Kerem Çatay kimdir, nereli, Kerem Çatay hayatı, biyografisi, Kerem Çatay kaç yaşında, Kerem Çatay evli mi?

Kerem Çatay Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Yapımcı Kerem Çatay hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Kerem Çatay kimdir, nereli, Kerem Çatay hayatı, biyografisi, Kerem Çatay kaç yaşında, Kerem Çatay evli mi? İşte Kerem Çatay hakkında detaylar.

Kerem Çatay Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kerem Çatay 1979 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ay Yapım şirketinin CEO’su, film yapımcısı. Annesi Nedret Çatay, babası ise Ekrem Çatay’dır. 2010 yılında Beril Çatay ile evlenmiştir. Bilkent Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesinden mezun olmuştur. Ardından yükseköğrenimini Kaliforniya Üniversitesi Film & Televizyon programında tamamlamıştır.

Profesyonel kariyerine 2004 yılında Elmax- Elmavision TV; S’nek TV ve Jojo TV için tematik televizyon yapımlarına imza atarak başlamıştır. Türk televizyonlarında 2012-2017 yılları arasında yayımlanan Cesur ve Güzel, Kara Para Aşk, Karadayı, Medcezir, Ufak Tefek Cinayetler, Şahsiyet ve Beş Kardeş dizilerinin yapımcılığını üstlenmiştir. Ayrıca Kurt Seyit ve Şura, Kuzey Güney, Fatmagül’ün Suçu Ne, Ezel, Aşk-ı Memnu, Yaprak Dökümü, Çukur, İçerde gibi pek çok dizinin yapımcılığına imza atmıştır.

Kerem Çatay hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir