Latife Mülazımoğlu kimdir, nerelidir, Latife Mülazımoğlu kaç yaşında, Latife Mülazımoğlu rol aldığı dizi ve filmler

Latife Mülazımoğlu Kimdir? Latife Mülazımoğlu Kaç Yaşında, Nereli?

En son Alev Alev dizisinde oynamış olan oyuncu Latife Mülazımoğlu hakkında detayları derledik. Alev Alev dizisinin başrolünde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Berkay Ateş, Zuhal Olcay ve Cihangir Ceyhan gibi isimler yer almaktadır. Latife Mülazımoğlu kimdir, nerelidir, Latife Mülazımoğlu kaç yaşında, Latife Mülazımoğlu rol aldığı dizi ve filmler. İşte Latife Mülazımoğlu hakkında detaylar.

Latife Mülazımoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Latife Mülazımoğlu 25 Mayıs 1974 tarihinde dünyaya gelmiştir. Latife Mülazımoğlu’nun doğum yeri Kıbrıs’tır. 16 yaşındayken Londra’ya taşınmıştır. İngiltere’de hukuk bölümünü tamamlamıştır. Ardından oyunculuk için yurt dışında drama eğitimi almıştır. Ve birçok reklam filminde oynayarak kariyerine yurt dışında başlamıştır. Falmouth Üniversitesi’nde eğitim sonrası yönetmen Hakan Şahin ile oyuncu koçu Volkan Demir’den oyunculuk , diksiyon ve kamera teknik eğitimi almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Latife Mülazımoğlu son olarak 2021 yılında Alev Alev dizisinde yer almıştır. Alev Alev dizisi Show TV’de yayınlanmış ve başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Berkay Ateş, Zuhal Olcay ve Cihangir Ceyhan gibi isimler yer almıştır.

INFF Nartugan Film Festivali’nde İngilizce Sunucu ve Jüri üyesi olarak yer almıştır.

Latife Mülazımoğlu Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2021 – Alev Alev (TV Dizisi)
  • 2001 – Jack and the Beanstalk: The Real Story
  • 1998 – Tehlikenin pençesinde
  • 1997 – The Apocalypse Watch
  • Ya Sonra

Belgeseller:

  • Nuri Demirağ
  • İzmir’in Kurtuluşu

Reklamlar:

Astralzen (İngilizce tanıtım ve reklam)

Latife Mülazımoğlu Instagram Hesabı

Latife Mülazımoğlu’ın Instagram hesabından 2022 Ocak ayı itibari ile 21,9 bin takipçisi bulunmaktadır. Aşağıda belirttiğimiz adresten takip edebilirsiniz.

instagram.com/mulazimoglu_

Latife Mülazımoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.