Lele Pons kimdir, nerelidir, Lele Pons kaç yaşında, Lele Pons boyu, kilosu kaç, Lele Pons evli mi, sevgilisi var mı?

Lele Pons Kimdir?

Lele Pons hakkında merak edilen bilgiler. Lele Pons kimdir, nerelidir, Lele Pons kaç yaşında, Lele Pons boyu, kilosu kaç, Lele Pons evli mi, sevgilisi var mı?

Lele Pons Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Lele Pons olarak bilinen ünlünün gerçek adı Eleonora Pons Maronese’dir. Venezuelalı-Amerikalı bir İnternet ünlüsü, YouTuber ve şarkıcıdır. Youtube kanalında yayınlanan komedi videoları ile tanınmaktadır. Ayrıca film, televizyon ve müzik videolarında rol aldı. Yaklaşık 17 milyon abonesi var. Pons ayrıca 2016 yılında kendi lise deneyimleri üzerine bir roman yazdı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

25 Haziran 1996 doğumludur. Venezuela, Caracas’ta doğdu ancak beş yaşında Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı ve Miami, Florida’da büyüdü. Eğitimini Miami’de yerel bir okulda yaptı ve ardından 2015 yılında Miami Country Day School’dan mezun oldu.

visum china
visum china

Öğrenimini tamamladıktan sonra Amerika, Los Angeles’a taşındı. Çocukluğundan beri Amerikan eğlence endüstrisinde her zaman ünlü olmak istemiştir ve çok küçük yaşlardan itibaren çalışmaya dahil olmuştur.

Lele Pons’un Ailesi:

Lele Pons’un babasının adı Bay Luis Pons. Meslek olarak tasarımcıdır. Annesi Bayan Anna Maronese tıp fakültesi mezunudur.

Lele Pons Evli mi?

Pons’un medeni durumu evli değil ama Madison Iseman ile ilişkisi var. Uzun bir süre çıktıktan sonra çift, 2019 Noel’inde Instagram üzerinden nişanlandıklarını açıkladı. Çok sayıda rapora göre, aynı zamanda bir YouTuber arkadaşı olan Twan Kuyper ile de çıktığı söyleniyor. İkisi de birbirlerinin videolarında ve skeçlerinde sıkça görülüyor.

Lele Pons Boyu Kaç?

Lele Pons 1.68 boyundadır.

Lele Pons Kaç Kilo?

Lele Pons 64 kilodur.

Lele Pons Hangi Burç?

Lele Pons Yengeç burcudur.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir