Lilya İrem Salman kimdir, nereli, Lilya İrem Salman kaç yaşında, Lilya İrem Salman boyu, kilosu kaç, Lilya İrem Salman rol aldığı dizi ve filmler neler?

Lilya İrem Salman Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Kardeşlerim dizisinde Talya karakteri ile ekranlara gelen Lilya İrem Salman’ın hayatı merak edilmektedir. Lilya İrem Salman hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz. Peki Lilya İrem Salman kimdir, nereli, Lilya İrem Salman kaç yaşında, Lilya İrem Salman boyu, kilosu kaç, Lilya İrem Salman rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Lilya İrem Salman hakkında detaylar.

Lilya İrem Salman Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Lilya İrem Salman 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kardeşlerim dizisinde Talya karakterine hayat vermektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Lilya İrem Salman Boyu Kaç?

Lilya İrem Salman 1.65 boyundadır.

Lilya İrem Salman Kaç Kilo?

Lilya İrem Salman 58 kilodur.

Lilya İrem Salman hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.