Mariana dos Santos Almeida kimdir, nereli, Mariana dos Santos Almeida kaç yaşında, Mariana dos Santos Almeida kariyeri ve oynadığı takımlar

Mariana dos Santos Almeida Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı futbolcularından Mariana dos Santos Almeida kimdir, nereli, Mariana dos Santos Almeida kaç yaşında, Mariana dos Santos Almeida kariyeri ve oynadığı takımlar gibi bilgiler yazımızdadır.

Mariana dos Santos Almeida Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mariana dos Santos Almeida 24 Şubat 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. CR Vasco da Gama, CR Vasco da Gama, Vitória PE, AA Ponte Preta, Cruzeiro EC gibi takımlarda oynamıştır. 2020-2021 döneminde giydiği Cruzeiro forması ile 14 maçta 7 gol atmıştır. Mariana dos Santos Almeida kariyerini Beşiktaş’ta devam ettirmektedir. Brezilyalı forvet oyuncusu Mariana dos Santos Almeida 25 numaralı formayı giymektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.