Melike İpek Yalova Kimdir Biyografisi

Melike İpek Yalova Kimdir?

Tvlerin beğenilen oyuncularından biri olan ve en son olarak yeni bir dizi projesi ile karşımıza çıkan güzel isim Melike İpek Yalova kimdir? işte bu sorunun yanıtını sizlere tüm ayrıntısına kadar vereceğiz.

Melike İpek Yalova Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Ünlü isim Melike İpek Yalova dünyaya gözlerini Ankara’da açmış olan 04.05.1984 doğumlu bir oyuncudur.Aslen ise Egeli olan oyuncu Aydın nüfusuna bağlıdır.Babası Türkiye’nin tanımış olduğu önemli isimlerdendir.Güzelliğinle çok dikkat çeken oyuncunun boyu 1,59 kilosu ise 49’dur.

Okul senelerinden itibaren oyunculuğu hayatına alan isim TED Ankara Koleji’nden mezun olmuştur.Burada okuduğu sıralarda Tiyatro yapmış olan isim çeşitli oyunlarda sahneye çıkmıştır.Ardından Üniversite okumuş olan isim Bilkent Üniversitesi’nin Uluslar arası İlişkiler Bölümünü bitirmiştir.Okul tamamlandıktan sonra bir süre kadar İtalya’ya gitmiş ve Üniversite’den mezun olduğu bölümle ilgili daha ayrıntılı dersler görmüştür.

Oyunculuğa 2011’de rol almış olduğu Muhteşem Yüzyıl dizişinle başlamış olan isim bu dizide kısada olsa rol almıştır.Ardından Karadayı dizisinde rol alan oyuncu tam 3 sezon bu dizide oynamış ve bir nevi oyunculukta kendini göstermiştir.

Oyunculuktan sonra siyaset yapmayı kendine hedef olarak koyan güzel isim, oyunculukta belirli bir dönemin ardından siyasetle ilgilenmeyi düşünmektedir.

2018 ile beraber yeni projesi ile ekranlarda olmuş olan isim İnsanlık Suçu dizisinde rol almıştır.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2011 – Muhtesem Yüzyıl
2012 – Karadayi
2016 – Hayat Şarkısı
2017 – Çember (Film)
2018 – İnsanlık Suçu
2018 – Can Feda (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir