Meltem Yılmazkaya Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Meltem Yılmazkaya Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hem güleryüzlü hallerinle hemde yer almış olduğu Güldür Güldür adındaki komik gösterilerde rol alan ve bir o kadarda dikkat çeken dizi ve film oyuncusu olan Meltem Yılmazkaya kimdir kaç yaşında boyu kaç? bu güzel oyuncunun hayatı hakkında fazla sayıda bilgiyi yazımız aracılığı ile öğrenebileceksiniz.

Meltem Yılmazkaya Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Meltem Yılmazkaya, sempatik bir yüz ifadesine sahip İstanbul’da hayata gözlerini açmış bir oyuncudur.1984’lü ismin babasınla annesi o çok küçükken ayrılmışlardır.Tiyatroya merak sarmasından ötürü küçük yaşlarla beraber kurslara yazılmış bu yönde eğitim almıştır.Eğitimlerinden ilkini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne yazılarak almış ardından ise Yeditepe Üniversitesini kazanarak burada tiyatro bölümünü bitirmiştir.Boyu 1,59 cm’dir.

2009 tarihinde televizyon ekranlarında bulunmaya başlamış olan oyuncunun ilk oynamış olduğu dizi Aile Saadeti adındaki dizidir.Bu dizide severek rol alan oyuncu dizinin kısa bir süre sürmesinden dolayı kısa bir oyunculuk yapmıştır.Bu dizinin ardından 2010’da Şen Yuva adındaki dizi projesinde kendine yer bulan oyuncu arda arda bir çok dizide oynamıştır.

2015’de Kaçma Birader adındaki film ve 2016’da yer almış olduğu Dedemin Fişi yer almış olduğu filmlerdir.Bu filmlerden hariç genellikle hep dizilerde rol almıştır.

visum china
visum china

Güldür Güldür adındaki komedide uzun zamandır oyunculuk yapan isim bu komedininde en çok oyunculuğu sevilen isimlerindendir.

Meltem Yılmazkaya Oynadığı Diziler ve Filmler

2009 – Aile Saadeti
2010 – Sen Yuva
2011 – Beşer Beşer
2011 – Adım Bayram Bayram
2012 – Askin Halleri
2013 – Aldirma Gonul
2013 – Güldür Güldür
2015 – Kacma Birader (Film)
2016 – Dedemin Fisi (Film)
2016 – Güldüy Güldüy
2017 – Cici Babam
2018 – Eski Köye Yeni Adet (Film)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir