Sihirli Annem Kerem kimdir, kim oynuyor

Michele Cedolin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Hangi Dizilerde Oynadı?

Sosyal medyada popüler olan ve Sihirli Annem’in Kerem’i Michele Cedolin hakkında merak edilenler. Michele Cedolin kimdir, nerelidir, Michele Cedolin kaç yaşında, Michele Cedolin hangi dizilerde oynadı, Michele Cedolin kaç kardeş gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Michele Cedolin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Michele Cedolin 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir Michele Cedolin aslen İtalyan asıllıdır. Ailesi geçmişte İtalya’dan İstanbul’a göç etmiştir. Michele Cedolin Galatasaray Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans ve yüksek lisans yapmıştır. Galatasaray Üniversitesi’nde öğretim üyesi ve akademisyen olarak görev almaktadır. İyi bir seviyede İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve Türkçe dillerini konuşabilmektedir.

Michele Cedolin ayrıca sosyal medyada da popüler işlere imza atmıştır. Chaby Han’ın kanalında 3 Yabancı 1 Türk videolarında yer almaktadır. Kendi Youtube kanalında kardeşleri ile birlikte içerik üretmektedir. Youtube kanalında 130 bin abonesi bulunmaktadır.

Michele Cedolin Hangi Dizilerde Oynadı?

Michele Cedolin Sihirli Annem dizisinde Kerem’i oynadı.

visum china
visum china

Michele Cedolin Evli mi?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sevgilisine evlenme teklifi etti. Michele Cedolin’in sevgilisinin adı İrem’dir. Michele Cedolin şuan evli değil nişanlıdır.

Michele Cedolin Kaç Kardeş?

Michele Cedolin’in 6 kardeşi vardır.

Michele Cedolin Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/michelecedolin

Youtube/Michele Cedolin

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir