Muhammet Bettaş kimdir, aslen nerelidir, Muhammet Bettaş kaç yaşında? İşte Muhammet Bettaş hakkında detaylar. Muhammet Bettaş boyu, kilosu kaç, ne mezunu, ne iş yapıyor?

Muhammet Bettaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Sosyal medyada Mamitravolta adı ile bilinen fenomen Muhammet Bettaş’ın hayatını, biyografisini derledik. Peki Muhammet Bettaş kimdir, aslen nerelidir, Muhammet Bettaş kaç yaşında? İşte Muhammet Bettaş hakkında detaylar. Muhammet Bettaş boyu, kilosu kaç, ne mezunu, ne iş yapıyor? soruların cevapları yazımızdadır.

Muhammet Bettaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Muhammet Bettaş 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Muhammet Bettaş’ın doğum yeri Hatay, Antakya’dır. 6 yaşında babasının işi nedeniyle ailesi ile beraber Suudi Arabistan’ın başkenti olan Riyad’a taşındı. Ortaokula kadar eğitimine burada devam etti. Ardından Türkiye’ye dönüş yapmışlardır. Daha sonra eğitimine Hatay’da devam etti. Ardından İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Radyoterapi bölümünü kazandı. Daha sonra 2. sınıfta eğitimini bıraktı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünü kazandı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Muhammet Bettaş Dünya’da yaşayabileceğim her deneyimi yaşamak istediğini ve bu yüzden yapabildiğim her işe girmeye çalıştığını söylemiştir. Garsonluk, barmenlik, satış danışmanlığı, radyoloji teknisyenliği ve kongrelerde host, tercüman olarak çalışmıştır.

visum china
visum china

Pandemi döneminde günlük yaptığı hobi ve etkinliklerini kısa videolar halinde paylaşmaya başladı. Kısa bir zaman içinde yüzbinlerce insanın dikkatini çekip takipçi kitlesini büyüttü. Büyük markalarla işbirlikleri yaptı ve 2021 yılının sonunda kendi markası olan Jurassink’i kurdu. Video içeriği üretmeye devam etmekte ve giyim markası olan Jurassink için çalışmalarını devam ettirmektedir.

Muhammet Bettaş kimdir, aslen nerelidir, Muhammet Bettaş kaç yaşında? İşte Muhammet Bettaş hakkında detaylar. Muhammet Bettaş boyu, kilosu kaç, ne mezunu, ne iş yapıyor?

Muhammet Bettaş Boyu Kaç?

Muhammet Bettaş 1.87 boyundadır.

Muhammet Bettaş Kaç Kilo?

Muhammet Bettaş 75 kilodur.

@mamitravolta

HEMEN DENEYİN SONRA TEŞEKKÜR EDERİSİNİZ❤️‍???? #yemektarifii #yemektarifleri6334 #tatlıtarifim #trileçetarifi

♬ I Can Feel It (Christmas Instrumental) – Nick Sena and Danny Echevarria

Muhammet Bettaş Hangi Burç?

Muhammet Bettaş Terazi burcudur.

Muhammet Bettaş Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/mamitravolta

tiktok.com/@mamitravolta

Muhammet Bettaş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir