Mustafa Ceceli Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Mustafa Ceceli Kimdir?

Ünlü Şarkıcı isimlerinden olan Müziklerinde bambaşka bir hava yaratan Mustafa Ceceli Kimdir? biyografisi hakkındaki herşeyi yazımızın ilerleyen satırlarında bulabilirsiniz.

Mustafa Ceceli Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Mustafa Ceceli, 2 Kasım 1980 yılında Ankara’da bir hastanede gözlerini açmıştır.Boyu 1.74’dür.Çok küçük yaşta Müzik ile ilgilenmesi ailesininde dikkatinden kaçmadı ve o daha 6 yaşındayken Özel öğretmen tutularak iki sene boyunca piyano eğitimi aldı.Lise okuduğu yıllarda amatör olarak müzikle ilgisini sürdürdü.

İlk önce Ankara Üniversitesi Veteriner Hekimliği bölümünü kazandı ve Üniversiteye başladığı sene arkadaşlarınla beraber grup kurarak keyboard çaldı.Veteriner Hekimliği bölümünü’nün üçüncü senesinde Üniversite sınavına tekrar girdi ve Yeditepe Üniversitesi İşletme bölümünü kazanarak Ankara’dan İstanbul’a gitti.

İstanbul’da iken Cenk Eren’in Vokalistliğini yapmaya başlamış ve bu sayede profesyonel olarak Müziğe atılmıştır.O Sıralarda Ozan Doğulu ile tanışma şansı bulmuş ve şarkılarda bir takım düzenlemeler yapmıştır.Sezen Aksu’ya birçok albüm ve şarkısında eşlik etmiş bu sayede ilgi gören biri olmuştur.

Sezen Aksu’ya ait olan Unutamam adındaki parçayı seslendirmesi onun ne kadar iyi bir Müzisyen olduğunu göstermiştir.16.Kral Tv müzik ödüllerinde En İyi Erkek Sanatçı ödülünü almıştır.

2010 tarihinde Remixes adını vermiş olduğu albümlerin şarkılarına ait remix parçalarının bulunduğu bir albüm çıkarttı.Bu albümde Hata adındaki şarkı hariç diğer şarkılar geçmiş zamanlardaki şarkılar olmuştur.Senenin sonuna kadar Eksik ile Yağmur Ağlıyor adındaki şarkılar halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı.Mustafa Ceceli Elvan ile beraber Günaydın adında bir düet yapmıştır ve İnternette en fazla dinlenen şarkı olmuştur.

2 Nisan 2012 yılında ikinci albümü olan Es albümünü sevdikleri ile buluşturdu ve İlk klibini albümünün adını alan ES parçasına çekti.2003 tarihinde Ünlü isim Hacca Gitmiştir.Bu nedenle Sezen Aksu ona Hacı demektedir.

Ünlü şarkıcı son derece iyi şekilde keyboard, piyano ve gitar çalabilmektedir.Mustafa Ceceli 2008 tarihinde Sinem hanım ile evlenmiş ve 2011 tarihinde Arın ismini verdikleri çocukları olmuştur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

2 Yorum Bırak

  1. Ben mustafa ceceli ye aşığım onu çok ama çok ama çok ama çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum oğlu da çok tatlı karısı da nolur sizden bir ricam var nolur ama nolur beni onunla görüştürün

  2. Onu çooooooooooooooooook ama çooooooooooooooooook seviyorUM.Oğluda çooooooooooooooooook tatlı oda babası gibi yakışıklı olacak galiba eşimi unutmayalım.Oda çooooooooooooooooook güzel

    I LOVE YOU CECELİ AİLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.