Gazeteci Nedret Ersanel kimdir, Nedret Ersanel nereli, Nedret Ersanel'in hayatı, biyografisi, Nedret Ersanel kaç yaşında?

Nedret Ersanel Kimdir? Nedret Ersanel Kaç Yaşında, Nereli?

Gazeteci Nedret Ersanel kimdir, Nedret Ersanel nereli, Nedret Ersanel’in hayatı, biyografisi, Nedret Ersanel kaç yaşında? İşte Gazeteci Nedret Ersanel hakkında detaylar.

Nedret Ersanel Kimdir?

Nedret Ersanel 1967 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Türk gazeteci, yazar, TV programcısı ve yorumcusudur.

Nedret Ersanel Kariyeri:

Nedret Ersanel çalışma hayatına 1990 yılında başladı. İşte Röportaj Dergisi, Söz Gazetesi, Hürses Gazetesi, Ateş Hattı Programı, İntermedya Ekonomi Dergisi, Macro Economy Dergisi, Global Gazetesi, Haber Extra Dergisi, Nokta Dergisi, Yenibinyıl Gazetesi, Sabah Gazetesi, TRT Türkiye’nin Sesi, Yeni Şafak Gazetesi, Star Gazetesi, Trend Dergisi, Focus dergilerinde çalıştı ve yazıları yayınlandı. Bu yayınların ait olduğu basın gruplarında gazetecilik yaptı. Muhabirlik, Kıdemli Muhabirlik, İstihbarat Şefliği, Haber Müdürlüğü, Genel Yayın Yönetmenliği, Köşe Yazarlığı gibi görevlerde bulundu.

Uluslararası ilişkilerin spesifik alanlarında; istihbarat ve örgütleri, kritik kişiler, gizli operasyonlar ve projeler, küresel ticari bağlantılar ve şirketler, dini örgütler ve global etkileri, “paranormal diplomasi”, uluslararası ilişkilerde gelecek kestirimi, aktüel dış politika ve ulusal güvenlik meselelerinin perde arkası okumaları gibi benzer konularda yetkinleşti. Bu ve bağlantılı alanlarda birçok araştırma yayınladı. Çok sayıda televizyon, radyo, gazete ve dergilerde söyleşi ve görüşleri yayınlandı.

TvNet televizyon kanalında “Akıl Odası” programında yorumcu olarak yer aldı. Nedret Ersanel Yeni Şafak Gazetesi’nde dış politika köşe yazarlığı yapmaktadır.

Nedret Ersanel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir