Neena Pacholke kimdir, nereli, Neena Pacholke neden hayatını haybetti?

Neena Pacholke Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Bir kanalda sabah haberlerini sunan spiker Neena Pacholke, 27 yaşında intihar ederek hayatına son verdi. Peki Neena Pacholke kimdir, nereli, Neena Pacholke neden hayatını haybetti? İşte Neena Pacholke hakkında detaylar.

Neena Pacholke Kimdir, Hayatı, Nereli?

Neena Pacholke 29 Haziran 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Laurie ve Annie Pacholke çiftinin çocuğudur. Neena’nın ablası Kaitlynn, Newberry College’da öğrenci ve basketbolcuydu. Neena’nın annesi de Valparaiso Üniversitesi’nde basketbolcuydu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Neena, annesi ve kız kardeşi gibi, basketbol yolculuğuna Freedom Lisesi’nde başladı ve maç başına 7.8 sayı, üç ribaund ve 3.2 asist ortalamaları tutturdu. Sonunda takım kaptanı seçildi ve takımı Devlet Yarı Finallerine götürmekle görevlendirildi. Maç başına 3.7 asist ortalamasıyla Neena, Ulusal Onur Topluluğuna seçildi.

Neena Pacholke hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir