Nehir Gökdemir kimdir, nereli, Nehir Gökdemir kaç yaşında, Nehir Gökdemir boyu, kilosu kaç, Nehir Gökdemir rol aldığı dizi ve filmler neler?

Nehir Gökdemir Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

O Kız dizisinde Esma’yı oynayan Nehir Gökdemir kimdir, nereli, Nehir Gökdemir kaç yaşında, Nehir Gökdemir boyu, kilosu kaç, Nehir Gökdemir rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Nehir Gökdemir hakkında detaylar.

Nehir Gökdemir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Nehir Gökdemir 15 Ocak 2006 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu Aziz Aslan’dan oyunculuk eğitimi almıştır. Omo, Hepsiburada gibi markaların reklam filmlerinde rol almıştır. Ayrıca keman, piyano, gitar çalmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Nehir Gökdemir Boyu Kaç?

Nehir Gökdemir 1.70 boyundadır.

Nehir Gökdemir Kaç Kilo?

Nehir Gökdemir 50 kilodur.

Nehir Gökdemir Burcu Nedir?

Nehir Gökdemir Oğlak burcudur.

Nehir Gökdemir Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – O Kız
  • 2021 – Sana Söz
  • 2020 – Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 2019 – Atiye
  • 2019 – Can Dostlar
  • 2016 – Güldüy Güldüy Show Çocuk

Nehir Gökdemir hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.