Sunucu Nilgün Esin kimdir, Nilgün Esin nereli, Nilgün Esin'in hayatı, biyografisi, Nilgün Esin  kaç yaşında?

Nilgün Esin Kimdir? Nilgün Esin’in Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Sunucu Nilgün Esin kimdir, Nilgün Esin nereli, Nilgün Esin’in hayatı, biyografisi, Nilgün Esin  kaç yaşında? İşte Nilgün Esin hakkında detaylar.

Nilgün Esin Kimdir?

Nilgün Esin 1986 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu, yönetmen yardımcısı, sunucudur.

Nilgün Esin’in Hayatı

2002 – 2007 yılları arasında Ankara’da, şehir, özel ve devlet tiyatrolarında , oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak görev almıştır. 2002 yılında TRT’de yayınlanan ‘Sözcük Çocuk’ isimli yarışma programıyla televizyon izleyicisi ile tanıştı. 20’ye yakın televizyon projesinde sunucu olarak kamera karşısına geçti. TRT ekranlarında Ana Ocağı, Bizim İçin Söyle, Şehrin Çocukları gibi programları sunmuştur. Son olarak hafta içi her gün yayınlanan Bu Toprağın Sesi programı ile ekranlara gelmektedir.

Nilgün Esin’in sunuculuğunu üstlendiği televizyon programları, bir çok kurum, kuruluş ve üniversite tarafından çeşitli ödüllere layık görüldü.

visum china
visum china

2010 yılında ‘Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’ tarafından, ‘Yılın Modern Evliya Çelebisi’ ilan edildi ve bu unvanla üniversite etkinliklerine konuşmacı olarak katıldı.

Instagram Hesabı

instagram.com/nilgunesin

Nilgün Esin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir