Nilüfer Bıyıklı kimdir, nereli, Nilüfer Bıyıklı kaç yaşında?

Nilüfer Bıyıklı Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Tele1 Tv’de Başka Sohbetler programının sunuculuğunu üstlenen Nilüfer Bıyıklı kimdir, nereli, Nilüfer Bıyıklı kaç yaşında? İşte Nilüfer Bıyıklı hakkında detaylar.

Nilüfer Bıyıklı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Nilüfer Bıyıklı 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 8 yaşında TRT İstanbul Radyosu Çocuk Saatine seçildi. Aynı yıllarda TRT Televizyonunda yayımlanan ‘Hanımlar Sizin İçin’ programına çocuk oyuncu olarak dahil oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Nilüfer Bıyıklı, 90’lı yıllarda Dialog İletişim Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Özel radyoların açılması ile birlikte 1993 yılında Best FM de radyo programcılığına başladı. 13 yıl boyunca Best FM, Alem FM ve Show Radyo da gece programları hazırlayıp sundu. 1997 yılında şiir programlarını televizyona taşıyarak izleyiciyle buluştu ve birçok televizyon filmi ve dizisinde oyuncu olarak yer aldı. Nilüfer Bıyıklı 2001 yılında Star TV‘de ekrana gelen ‘İyi Geceler Öpücüğü‘ isimli programın sunuculuğunu Banu Öztürk ile beraber yaptı. Günümüzde Tele1 Tv’de Başka Sohbetler programını sunmaktadır.

2003 yılında Bizoyuncular Sahne Sanatlarını kurdu. Birikimlerini cast direktörlüğü, menajerlik ve eğitim atölyeleri çerçevesinde değerlendirmektedir. 2013 yılında oyuncu Levent Özdilek ile birlikte Cihangir’de BO Sahne isimli bir tiyatro açmıştır.

Nilüfer Bıyıklı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir