Onur Bilge kimdir, nereli, Onur Bilge hayatı, biyografisi, Onur Bilge kaç yaşında?

Onur Bilge Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Star Tv’nin yeni dizisi Ömer’de rol alan Onur Bilge kimdir, nereli, Onur Bilge hayatı, biyografisi, Onur Bilge kaç yaşında? İşte Onur Bilge hakkında detaylar.

Onur Bilge Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Onur Bilge 1983 yılında Tunceli’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’ni bırakıp, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’ne girdi. Çeşitli oyunlarda, dizilerde ve kısa filmlerde oynadı. “Woyzeck” adlı oyunda sergilediği performansla 2011 Arda Kanpolat En İyi Oyuncu Ödülü’ne layık görüldü. Gülperi dizisinde Ejder Taşkın karakterini oynamıştır.

Onur Bilge hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir