Onur Saylak Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Onur Saylak Kimdir?

Yılların oyuncusu olan, oyunculuk ile beraber kişiliğinlede ön plana çıkabilmiş Onur Saylak kimdir? kaç yaşında nerelidir? biyografisi.

Onur Saylak Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Onur Saylak 12 Eylül 1977 doğum tarihine sahip Başkent’te doğan bir isimdir.Öncelikle ilk Üniversitesi Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin Fizik bölümü olmuştur daha sonra ise buradan ayrılmış ve Ankara Üniversitesi’nin Siyasal Bilgiler Fakültesine girdi.Burada okuduğu senelerde Okuldaki tiyatro etkinliklerine katılarak tiyatroya giriş yaptı.Tiyatro onun hayatı oldu ve ilerleyen yaşantısında bu alanda durmaya devam etti.

İlk yaptığı işlem Okuduğu 2. Üniversitesinden ayrılıp Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümüne girdi.Buradaki sınavı kazanarak ne kadar bu mesleği istediğini gösterdi.Bilkent Üniversitesinde sürdürmüş olduğu öğrenimlerle beraber Ankara Devlet Tiyatrosunda oynamaya başladı.Ted Koleji tiyatro yönetmeni oldu.

2003 tarihinde Televizyon’da bulunmaya başladı ve Trt 2 ekranlarında Hadi Gidelim adındaki programda sunuculuk yaptı.Yaklaşık 20 civarı yapımda rol aldı.2010 tarihinde Gönülçelen dizisinde oynayarak ağır başlı tavırlarınla dikkat çekti.2013 tarihinde Mavi Dalga adındaki filmde oynadı.2014 tarihinde Hayat Ağacı adındaki dizide oynadı.

Onur Saylak Evli mi? ilk evliliği Filiz Alpgezmen ile olmuştur.Yaklaşık bir buçuk sene evli kalıp ayrılmışlardır.İkinci evliliği ise oyuncu Tuba Buyukustun ile olmuştur.2012 senesinde ise ikiz çocukları dünyaya gelmiştir.

onur-saylak-biyografi

Onur Saylak Oynadığı Diziler ile Filmler

2018 – Çarpişma
2016 – Vatanim Sensın
2015 – Hatirla Gonul
2014 – Rüzgarın Hatıraları
2014 – Hayat Ağacı (Cengiz Kaya)
2013 – Mavi Dalga (Fırat)
2012 – Ağır Roman Yeni Dünya (Janti)
2011 – Sensiz Olmaz (Aydın)
2010 – Gönülçelen (Levent)
2009 – Ölü Yaprak Vuruşu (Rahim)
2009 – Nefes (Ateş) (TV Dizisi)
2009 – Denizden Gelen (Halil Temel)
2008 – Güz Sancısı (Tüy Üfleyen Adam)
2007 – Sonbahar (Yusuf)
2007 – Kod Adı Kaos (Erkan Karaca)
2007 – 2008 – Asi (Ziya)
2006 – Kod Adı (Erkan Karaca)
2006 – Hisarbuselik (Çetin)
2005 – Ne Seninle Ne Sensiz (Batanay)
2004 – Yabancı Damat (İhsan)
2004 – Aşk Buraya Uğramıyor
2000 – Bizim Evin Halleri

Onur Saylak kimdir nereli kaç yaşında ile ilgili verdiğimiz bilgilerin ardından makalemizi tamamlıyoruz.Sizde Ünlü oyuncu hakkında söylemek istediklerinizi sunabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir Yorum

  1. Ben kendisini çok başarılı bir aktoru buluyorum bence daha çok televizyonda gözükmesi lazım ki varlığıyla efendiliğiyle yüzündeki mimiklerle herşeyiyle oynuyor çok güzel bir şeydir bence daha da gözükmesi lazım ve de eşiyle güzel bir dizi değilde filimdi Beraber oynayabilir bence o zaman aşkım daha güzel gözükür tebrikler onur bey dilerim her şey gönlünüzce olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.