Orhan Ölmez kimdir, nereli, Orhan Ölmez kaç yaşında, Orhan Ölmez albümleri neler, Orhan Ölmez boyu, kilosu kaç?

Orhan Ölmez Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Şarkıcı Orhan Ölmez’in biyografisini derledik. Peki Orhan Ölmez kimdir, nereli, Orhan Ölmez kaç yaşında, Orhan Ölmez albümleri neler, Orhan Ölmez boyu, kilosu kaç? İşte Orhan Ölmez hakkında detaylar.

Orhan Ölmez Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Orhan Ölmez 1 Mayıs 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. Orhan Ölmez’in doğum yeri Antalya’nın Manavgat ilçesidir. Babasının memuriyet durumundan dolayı farklı şehirlerde yaşamıştır. Babasının vefat etmesinden sonra annesi ve kardeşi ile birlikte Manisa’nın Turgutlu ilçesine yerleşmiştir. Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı’nda eğitim almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Üniversite eğitiminden sonra TRT İzmir Radyosu, Türk Halk Müziği Korosunda bağlama sanatçısı olarak görev almıştır. 2003 yılında Su Misali albümünü çıkarmıştır. Ardından Her Şeyin Farkındayım, Damla Damla, Orhan Ölmez, 2+20 ,Türkü, Adam Ve Kadın ve Sessiz Sessiz gibi birçok albüm çıkarmıştır.

visum china
visum china

2006 senesinde Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde En İyi Fantezi Müzik Erkek Sanatçı ödülüne layık görülen Orhan Ölmez, Cengiz Kurtoğlu başta olmak üzere Nuray Hafiftaş, Özcan Deniz ve Alişan gibi birçok sanatçıya söz ve beste vermiştir.

Orhan Ölmez kimdir, nereli, Orhan Ölmez kaç yaşında, Orhan Ölmez albümleri neler, Orhan Ölmez boyu, kilosu kaç?

Orhan Ölmez Boyu Kaç?

Orhan Ölmez 1.78 boyundadır.

Orhan Ölmez Kaç Kilo?

Orhan Ölmez 73 kilodur.

Orhan Ölmez Burcu Nedir?

Orhan Ölmez Boğa burcudur.

Orhan Ölmez hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir