Osman Aydın kimdir, nereli, Osman Aydın kaç yaşında, Osman Aydın boyu, kilosu kaç, Osman Aydın evli mi, sevgilisi var mı, sevgilisi kimdir, Osman Aydın rol aldığı dizi ve filmler neler?

Osman Aydın Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Star Tv’de yayınlanan Toprak ile Fidan dizisinde Toprak’ı oynayan oyuncu Osman Aydın kimdir, nereli, Osman Aydın kaç yaşında, Osman Aydın boyu, kilosu kaç, Osman Aydın evli mi, sevgilisi var mı, sevgilisi kimdir, Osman Aydın rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Osman Aydın hakkında detaylar.

Osman Aydın Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Osman Aydın 1986 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Uluslararası Lojistik Bölümü’nden mezun olmuştur. Bir dönem profesyonel olarak futbol oynamış fakat yaşadığı sakatlıklar nedeni ile futbol kariyerini sonlandırmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

TV8 ekranlarında yayınlanan sunumunu Öykü Serter’in yaptığı Fenomen yarışmasına katılmıştır. Ardından Geleceğin Starı yarışmasında yer almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Türk Malı dizisinde yaşamıştır. 2020-2021 yıllarında Emanet dizisinde Selim karakterine hayat vermiştir. 2022 yılında Star Tv’nin Toprak ile Fidan dizisinde Toprak karakterini oynamaktadır.

visum china
visum china

Osman Aydın Sevgilisi Var mı?

Osman Aydın model Çağda Çetin ile 6 yıldır birliktedir.

Osman Aydın Boyu Kaç?

Osman Aydın 1.85 boyundadır.

Osman Aydın Kaç Kilo?

Osman Aydın 78 kilodur.

Osman Aydın Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Toprak ile Fidan
  • 2020-2021 Emanet
  • 2017 – Türk Malı

Osman Aydın hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir