Özgenur Reyhan Güler kimdir, Özgenur Reyhan Güler nereli, Özgenur Reyhan Güler'in hayatı, biyografisi, Özgenur Reyhan Güler kaç yaşında?

Özgenur Reyhan Güler Kimdir? Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

24 TV’de An ve Zaman programının moderatörlüğünü yapan Özgenur Reyhan Güler kimdir, Özgenur Reyhan Güler nereli, Özgenur Reyhan Güler’in hayatı, biyografisi, Özgenur Reyhan Güler kaç yaşında? İşte Özgenur Reyhan Güler hakkında detaylar.

Özgenur Reyhan Güler Kimdir?

Özgenur Reyhan Güler Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, Sanat Yönetimi Bölümü’nde tamamladı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Kültür Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Tez konusu “İstanbul İlçelerindeki Demografik Yapının, Yerel Yönetimlerin Kültür Politikaları Üzerindeki Etkisi ‘Bayrampaşa Belediyesi Örneği ” Eğitim hayatına Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Halkla İlişkiler alanında Doktora yaptı.

Özgenur Reyhan Güler kimdir, Özgenur Reyhan Güler nereli, Özgenur Reyhan Güler'in hayatı, biyografisi, Özgenur Reyhan Güler kaç yaşında?

Birçok kültür sanat projesinde yönetici olarak görev aldı. 20 ülkede uluslararası ve kültürel organizasyonlar yönetti. 2008-2010 yılları arasında Beyoğlu Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nde Kültür Koordinatörlüğü görevini üstlendi. 2010-2017 yılları arasında Kültür-Sanat Koordinatorlüğü görevini, Kültürel organizasyonlar ve projeler ile sürdürdü. 2013-2017 yılları arasında İstanbul Aydın Üniversitesi, Türkiye Araştırmaları Merkezi (TAM), Kent ve Kentlileşme Araştırmaları Koordinatörlüğü’nde Proje Danışmanlığını yapmış, bu kapsamda “Birleşmiş Kentler Okulu” Kent üzerine panel dizisini tarihi mekanlarda uzman isimler ile gerçekleştirmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu BİL M.Y.O. ‘da Öğretim Görevliliği yapmış, Yerel Yönetimlerde Halkla İlişkiler, Davranış Bilimleri ve Psikolojisi, Yerel Yönetimlerde Organizasyon Yapısı, Belediyelerde Stratejik Yönetim, Reklamcılığa giriş, Yerel Yönetimler ve Sanat dersleri vermiştir.

2017 itibariyle Altınbaş Üniversitesi Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü, Görsel İletişim Programı’nda, 2020 yılı itibariyle Güzel Sanatlar Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünde öğretim görevlisidir. 2019 ve 2020 akademik yılında Yılın en iyi Akademisyeni ödüllerini aldı. Eş zamanlı olarak Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Eğitimi Anabilimdalı bünyesinde ise Kültür ve Sanat Yönetimi, İletişim Becerileri, İnsan İlişkileri ve İletişim dersleri vermektedir. Ayrıca 24 TV’de An ve Zaman programının moderatörlüğünü yapmaktadır.

Fütürist Eğitim Kurumları’nın kurucusudur. YÖK bünyesinde kamu diplomasisi kültürel diplomasi komisyonları üyesi, İBB Göç politikaları komisyonu üyesi, Fütüristler Derneği, Fütürizm Eğitim Programları Grubu üyesidir.

Özgenur Reyhan Güler hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir