Özgür Sancar kimdir, Özgür Sancar hayatı, Özgür Sancar biyografisi, Özgür Sancar nereli

Özgür Sancar Kimdir?

Spor yazarı Özgür Sancar hakkında merak edilenler. Özgür Sancar kimdir, Özgür Sancar hayatı, Özgür Sancar biyografisi, Özgür Sancar nereli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Özgür Sancar Kimdir?

Tam adı Mustafa Özgür Sancar’dır. Özgür Sancar’ın doğum yeri Aksaray’dır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde mezun olmuştur.  Özgür Sancar eski profesyonel futbolcudur. Özgür Sancar İspanyolca, Portekizce ve İngilizce bilmektedir. İspanya’nın en çok satan spor gazetesi AS’ın Türkiye temsilcisidir ve 10 yıl gibi bir süre ile Radyospor’da görev almaktadır.

Bazı haber sitelerine içerik üreticiliği yapan Mustafa Özgür Sancar’ın AS resmi web sitesinde de yazıları bulunmakta ve güncel spor haberleri yazmaktadır. Özgür Sancar son olarak Aspor ekranlarında spor yorumcusu olarak görmekteyiz. Özgür Sancar’ın Twitter hesabı mozgursancar ve 2021 yılı itibari ile 28 bin takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca Özgür Sancar’ın spor ile ilgili içerikleri paylaştığı bir Youtube kanalı vardır. Özgür Sancar’ın Youtube kanalında 10 bin abonesi bulunmaktadır.

Özgür Sancar ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.