Oyuncu Pedro Alonso kimdir, Pedro Alonso nereli, Pedro Alonso'nun hayatı, biyografisi, Pedro Alonso kaç yaşında, Pedro Alonso boyu, kilosu kaç?

Pedro Alonso Kimdir? Pedro Alonso Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Pedro Alonso kimdir, Pedro Alonso nereli, Pedro Alonso’nun hayatı, biyografisi, Pedro Alonso kaç yaşında, Pedro Alonso boyu, kilosu kaç? İşte Pedro Alonso hakkında detaylar.

Pedro Alonso Kimdir?

Pedro Alonso, 21 Haziran 1971 tarihinde Vigo, İspanya’da doğan İspanyol bir aktördür. İspanyolca, Galiçyaca, Katalanca ve İngilizce konuşabilmektedir.

Alonso, 2017’de Antena 3’te yayınlanan ve şu anda Netflix’te yayınlanan suç drama dizisi Money Heist’te (La casa de papel) Andrés “Berlin” de Fonollosa rolünü oynadı. 2018 yılında GQ Türkiye dergisi tarafından “Yılın Uluslararası Yıldızı” seçildi. Amazon Prime Video’nun Latin Amerika’daki ilk drama dizisi olan ve Mayıs 2018’de yayınlanan Diablo Guardián’da başrol oynadı. Alonso, 2019 yılında gizemli gerilim filmi The Silence of the Marsh’ta başrol oynadı.

Pedro Alonso Sevgilisi Var mı?

Sanatçı Tatiana Djordjevic ile bir ilişkisi vardır.

visum china
visum china

Pedro Alonso Boyu Kaç?

Pedro Alonso 1.81 metre boyundadır.

Pedro Alonso Kaç Kilo?

Pedro Alonso yaklaşık 80 kilo ağırlığındadır.

Pedro Alonso hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir