Rabia Soytürk Kimdir?

Rabia Soytürk Kimdir?

2018 senesinden itibaren birtakım yapımlarda görmeye başladığımız, genç ve sempatik bayan oyuncular arasında bulunan Rabia Soytürk kimdir? cevabını ve daha çok sayıda detayı makalemizde bulabilirsiniz.

Rabia Soytürk Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kaç?

28 Haziran 1999 yılında İstanbul’da doğan Rabia Soytürk, 1.66 metre boyunda, 52 kilo, ve Yengeç burcudur.Bir tane abisi olan oyuncu, sağlık kolejini bitirmiş ve ardından kısa bir süre hemşirelik yapmıştır.

Okul bittikten sonra oyunculuk eğitimlerine başlamış olan isim, Sadri Alışık Kültür Merkezi’ne yazılmış ve burada eğitim görmüştür.Aldığı eğitimin neticesinde ilk oyunculuğuna “Şahsiyet” isimli dizi ile başlamış olan genç oyuncu, böylelikle ilk defa izleyicilerin önüne çıkmıştır.Dizi Puhu Tv’de 12 bölüm yayınlanmış ve 12. bölümde bitmiştir.

Bu dizi sonrası yine 2018’de başlamış olan “Gülperi” isimli dizide rol almaya başlayan oyuncu, bu dizide “Selen” karakterine hayat vermiştir.Kimdirkim.com Dizide güzelliği ve rolündeki başarısı ile oyunculukta önemli bir kademe kaydetmiş olan isim, ilerleyen zamanlarla birlikte yeni dizilerde ve filmlerde de oynayacağının işaretini veriyor.

Denizi ve suyu çok seven oyuncu özellikle yaz ayına tam anlamıyla bayılan bir isim.Yaz tatillerini genellikle denize ve havuza girerek geçiren oyuncu, ailesi ile de vakit geçirmekten hoşlanıyor.

Rabia Soytürk Rol Aldığı Diziler

2018 – Şahsıyet (Süveyda)
2018 – Gulperi

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın