Rıza Kocaoğlu Kimdir Biyografisi Hayatı

Rıza Kocaoğlu Kimdir?

Senelerini oyunculuğa vermiş, çok sayıda sinema ve dizinin önemli oyuncuları arasında bulunan en son olarak Çukur dizisinin kadrosuna dahil olmuş oyuncu Rıza Kocaoğlu kimdir? projelerde yer almayı sürdüren oyuncuyu tanımak için en doğru konudasınız başlıyoruz.

Rıza Kocaoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Oyuncu Rıza Kocaoğlu İzmirli olan, doğumundan itibaren çok uzun süre İzmir’de yaşamış bir isimdir.Doğum tarihi 19.03.1979 olan ismin babasıda uzun senelerdir Göztepe takımının amigoluğunu yapan İsmaildir.Babası gibi Göztepeli olan oyuncu bu nedenle vakit buldukça Göztepe maçlarına gitmektedir.En son olarak Süper lige çıkma maçı olan Eskişehirspor ile Göztepe takımları arasında oynanan maçta gördüğümüz oyuncu koyu Göztepeli olduğunu her fırsatta belirtmektedir.

Bir tane kız kardeşi bulunan oyuncu eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tamamlamıştır.Burada Oyunculuk eğitimi alan isim ardından ise tiyatro ile tanışma fırsatı elde etmiştir.İlk olarak Şehir Tiyatrolarında yer almaya başlayan oyuncu ayrıca bir çok tiyatro oyununda da oynamıştır.Oynamış olduğu oyunlardan bir kısmı Kürklü Merkür, Gelin ile Kaynana, Bizans düştü gibi oyunlardır.

2001 senesinde Bana Şans Dile adındaki filmde rol almaya başlayarak oyunculuğa başlayan isim bu uzun serüvende yer aldığı dizi ve filmlerle herkes tarafından sevilen bir kişi olmuştur.2002-2004 seneleri arasında Kuzenlerim dizisinde rol alan oyuncu bu dizide 3 sezon yer almıştır.

Rıza Kocaoğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

2001 – Bana Sans Dile (Film)
2002 – Kuzenlerim
2004 – Avrupa Yakası
2004 – Ruhun Duymaz
2005 – Seni Çok Özledim
2005 – Şöhret
2006 – Ezo Gelin
2007 – Ulak (Film)
2009 – Ezel
2011 – Kuzey Guney
2012 – Karadayi
2016 – Dunyanın En Güzel Kokusu (Film)
2016 – İstanbul Kırmızısı (Film)
2016 – İçerde
2017 – Çukur

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir