şarkıcı Mustafa Taş kimdir, Mustafa Taş nereli, Mustafa Taş kaç yaşında, Mustafa Taş'ın hayatı, biyografisi, Mustafa Taş evli mi?

Şarkıcı Mustafa Taş Kimdir? Mustafa Taş Kaç Yaşında, Nereli?

Mustafa Taş Şarkılar Bizi Söyler 2024 yılbaşı programında Sibel Can, Hüsnü şenlendirici ve Hakan Altun’un konuğu olacak. Seslendirdiği ve sahnede söylediği “Tü Tü Maşallah”, “Dost Kazığı”, “Edalı da Modalı Yar”, “Sen de Anlarsın”, “Gamzelerin” gibi şarkılarla adından söz ettiren ünlü şarkıcı Mustafa Taş kimdir, Mustafa Taş nereli, Mustafa Taş kaç yaşında, Mustafa Taş’ın hayatı, biyografisi, Mustafa Taş evli mi? İşte şarkıcı Mustafa Taş hakkında detaylar.

Mustafa Taş Kimdir?

Mustafa Taş 1985 yılında Ankara’nın Sincan ilçesinde dünyaya gelmiştir.

6 yaşında babasının doğum günü hediyesi olarak aldığı bağlama ile müzik ile ilgilenmeye başlayan Mustafa Taş, 2000 yılında birkaç arkadaşıyla birlikte Grup Öykü’yü kurdu. Grup Öykü döneminde türkü okurken utanan Mustafa Taş yalnızca saz çalmıştır.

Grubun dağılmasının ardından 2009 yılında ilk albümü ‘Atamın Seymenleri’ni çıkaran Mustafa Taş’ın ikinci albümü ise 2012’de çıkan Dost Kazığı’dır. 2013-2015 yılları arasında “Oturak Alemi” isimli televizyon programıyla ekranlarda boy göstermiş ve iki yıl boyunca dinleyenlerine aynı ekrandan ulaşmaya devam etmiştir. Müzik kariyerinin en iyi çıkışını 2015 yılında yakalamış ve Türkiye’nin en önemli sahnelerinde konser vererek müziğini daha geniş kitlelere ulaştırmıştır.

visum china
visum china

Mustafa Taş Evli mi?

Mustafa Taş 27 Nisan 2016 tarihinde Aysun Bahar ile evlenmiştir.

Mustafa Taş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir