Sefa Kındır kimdir, nerelidir, Sefa Kındır kaç yaşında, Sefa Kındır boyu, kilosu kaç, Sefa Kındır evli mi, bekar mı, çocuğu var mı?

Sefa Kındır Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Sosyal medya fenomeni Sefa Kındır’ın hayatı hakkında bilgileri derledik Peki Sefa Kındır kimdir, nerelidir, Sefa Kındır kaç yaşında, Sefa Kındır boyu, kilosu kaç, Sefa Kındır evli mi, bekar mı, çocuğu var mı? İşte Sefa Kındır hakkında detaylar.

Sefa Kındır Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sosyal medya fenomeni Sefa Kındır 1993 yılında Osmaniye’de dünyaya gelmiştir. Sefa Kındır aslen Adanalı’dır. Yavuz Selim İlköğretim Okuluna gitti. Ardından Sefa Kındır lise öğrenimini 19 Mayıs Lisesi’nde tamamladı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Sefa Kındır ilk olarak Vine’da içerik üretmeye başlamıştır. Ardından Instagram ve Youtube’da içerik üretmeye devam etmiştir. Youtube’da Facia Üçlü adında kanal kurmuşlardır. Facia Üçlü grubundan ilerleyen süreçte Emre Gül ayrılmış yerine Sinan Poyraz gelmiştir. En son ise Facia üçlü grubu tamamen ayrılmış günümüzde herkes yoluna tek olarak devam etme kararı almıştır. Sefa Kındır 2018 yılında Facia Üçlü adlı sinema filminde rol almıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Mami Emen ve Emre Gül de rol almıştır. 2019 yılında da Karışma Bende adlı filmde oynamıştır.

visum china
visum china

Sefa Kındır Evli mi?

Sefa Kındır evlidir ve bir tane oğlu vardır.

Sefa Kındır Boyu Kaç?

Sefa Kındır 1.78 boyundadır.

Sefa Kındır Kaç Kilo?

Sefa Kındır 75 kilodur.

Sefa Kındır Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/sefakindir

tiktok.com/@sefakindirtr

Sefa Kındır hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir