Selin Yağcıoğlu kimdir, nereli, Selin Yağcıoğlu kaç yaşında, Selin Yağcıoğlu boyu, kilosu kaç, Selin Yağcıoğlu ne mezunu, mesleği nedir, ne iş yapıyor?

Selin Yağcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi, Boyu Kaç?

Dijital içerik üreticisi Selin Yağcıoğlu’nun biyografisini derledik. Selin Yağcıoğlu hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Selin Yağcıoğlu kimdir, nereli, Selin Yağcıoğlu kaç yaşında, Selin Yağcıoğlu boyu, kilosu kaç, Selin Yağcıoğlu ne mezunu, mesleği nedir, ne iş yapıyor? İşte Selin Yağcıoğlu hakkında detaylar.

Selin Yağcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Selin Yağcıoğlu 15 Kasım 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Trabzonlu’dur. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olmuştur. Çeşitli kanallarda spor spikerliği yapmıştır. 1,5 yıl FB TV’de, 6 ay boyunca A Spor kanalında çalışmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Selin Yağcıoğlu kimdir, nereli, Selin Yağcıoğlu kaç yaşında, Selin Yağcıoğlu boyu, kilosu kaç, Selin Yağcıoğlu ne mezunu, mesleği nedir, ne iş yapıyor?

visum china
visum china

Selin Yağcıoğlu Evli mi?

Sosyal medya fenomeni Yağcıoğlu, 2018 yılında lise yıllarında tanıştığı Gökhan Balarısı ile nikah masasına oturmuştu. Bu evlilikten kısa bir süre sonra kızı Su’yu kucağına alan Selin Yağcıoğlu, eşinden ise sürpriz bir şekilde boşandı. Son olarak Gönül Dağı dizisinde oynayan Berk Atan ile adı anılmıştır.

Selin Yağcıoğlu Boyu Kaç?

Selin Yağcıoğlu 1.69 boyundadır.

Selin Yağcıoğlu Kaç Kilo?

Selin Yağcıoğlu 50 kilodur.

Selin Yağcıoğlu Burcu Nedir?

Selin Yağcıoğlu Akrep burcudur.

Selin Yağcıoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir