Serdar Tuncer kimdir, Serdar Tuncer'in hayatı, biyografisi, Serdar Tuncer kaç yaşında, Serdar Tuncer nereli?

Serdar Tuncer Kimdir? Serdar Tuncer Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Serdar Tuncer kimdir, Serdar Tuncer’in hayatı, biyografisi, Serdar Tuncer kaç yaşında, Serdar Tuncer nereli? İşte Serdar Tuncer hakkında detaylar.

Serdar Tuncer Kimdir?

Serdar Tuncer 16 Ağustos 1978 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Türk televizyon programcısı ve şairdir.

Serdar Tuncer Hayatı

Kanal A televizyonunda yayınlanan “Gecede Bir Gün” Programı 2005 yılının en iyi tv kültür sanat programı seçildi. Kanal A’da “Yıldızdan Mahyalar” isimli programı sundu. 2007 yılında Kanal 1’de yayınlanan “Türkiye’de ve Avrupa’da Ramazan” isimli programı sundu. 2008, 2009, 2010 ve 2011 yıllarında Ramazan ayında Topkapı Sarayından canlı olarak TRT 1’de iftar programları sundu.

visum china
visum china

Semerkand Radyo’da hafta içi her gün yayınlanan “Yitik Hazine” programını hazırlayıp sundu. TRT Haber’de Uğur Işılak’la birlikte “Yeni Şeyler Söylemek Lazım” programını sundu. 2012 yılında Semerkand TV’de “Kalbe Düşünce” programını sundu. 2013 Ramazan ayında Kanal D’de “Sahurdan Kalplere” adlı programı sunmuştur. Daha sonra CNN Türk kanalında her hafta pazar günü saat 22:00 ila 23:00 arası başlayan “Başka Şeyler” isimli programı sunmaya başlamış. 03 Nisan 2015 tarihi itibarı ile CNN Türk kanalından istifa etmiştir. 8 Ekim 2015’ten itibaren Yeni Şafak Gazetesi’nde köşe yazısı yazmaktadır.

Serdar Tuncer hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.