Kısmetse Olur Aşkın Gücü Simge Nur kimdir, kaç yaşında, Kısmetse Olur Simge Nur Erkoç nereli, Simge Nur Erkoç ne iş yapıyor?

Kısmetse Olur Simge Nur Erkoç Kimdir, Kaç yaşında, Nereli?

YouTube’ta yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında yarışmacılar ile ilgili detaylar merak edilmektedir. Peki Kısmetse Olur Aşkın Gücü Simge Nur kimdir, kaç yaşında, Kısmetse Olur Simge Nur Erkoç nereli, Simge Nur Erkoç ne iş yapıyor? İşte Kısmetse Olur Simge Nur Erkoç hakkında detaylar.

Simge Nur Erkoç Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Simge Nur Erkoç 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Simge Nur Erkoç modelleme uzmanı olarak çalışmaktadır. Galatasaray taraftarıdır. Dövmeleri ile dikkat çekmiştir. Giyim tarzı ile modayı yakından takip eden Simge Nur Erkoç sosyal medyada stili ile yoğun övgü almaktadır.

“Ben aşka inanmıyorum. Flörtöz bir insanım. Beni aşka inandıracak birini bulmaya geldim. İki şeye asla tahammülüm yok. Birinin bana karışması çünkü ailem bile bana karışmıyor. İkinci olarak ses tonunu bana yükseltmesi asla.” ifadelerini kullanmıştır.

Simge Nur Erkoç hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir