Suat Sungur kimdir, nereli, Suat Sungur kaç yaşında, Suat Sungur evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Suat Sungur rol aldığı dizi ve filmler neler?

Suat Sungur Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Yaşı Kaç, Nereli?

Sihirli Annem dizisinde Avni karakteri ile hafızalarda yer edinen Suat Sungur’nun biyografisi sizlerle. Peki Suat Sungur kimdir, nereli, Suat Sungur kaç yaşında, Suat Sungur evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Suat Sungur rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Suat Sungur hakkında detaylar.

Suat Sungur Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Suat Sungur 1 Mart 1961 tarihinde Denizli’nin Çivril ilçesinde dünyaya gelmiştir. 1979 senesinde İzmir Gençlik Tiyatrosu kuruluş çalışmalarında bulundu. 1981 senesinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girdi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

1984 senesinde Devekuşu Kabare’ye katıldı. 1988 senesinde Dormen Tiyatrosu’nda çalışmaya başladı ve kapanana kadar bu kurumda oyunculuk yapmaya devam etti. Akbank Çocuk Tiyatrosu’nda 1985 yılından beri birçok çocuk oyununda oynadı. Ayrıca 1984 yılından itibaren  çeşitli televizyon ve sinema filmlerinde oynadı. Sihirli Annem dizisinde oynadığı Avni karakteri ile tanınmaktadır.

Suat Sungur Evli mi?

Oyuncu Ahu Sungur ile 2002 yılında evlendi. Ege Sungur adında bir oğlu vardır.

Suat Sungur hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir