Sırp şarkıcıTea Tairovic kimdir, nereli, Tea Tairovic hayatı, biyografisi, Tea Tairovic kaç yaşında? İşte Sırp şarkıcı Tea Tairovic hakkında detaylar.

Tea Tairovic Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Sırp şarkıcı Tea Tairovic hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Tea Tairovic kimdir, nereli, Tea Tairovic hayatı, biyografisi, Tea Tairovic kaç yaşında? İşte Tea Tairovic hakkında detaylar.

Tea Tairovic Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tea Tairović 4 Nisan 1996 tarihinde Sırbistan’ın Novi Sad şehrinde dünyaya gelmiştir. Sırp şarkıcı, söz yazarı ve dansçı. Annesi Božica Malević bir TV sunucusu ve babası Zoran Tairović ressamdır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Sırp şarkıcıTea Tairovic kimdir, nereli, Tea Tairovic hayatı, biyografisi, Tea Tairovic kaç yaşında? İşte Sırp şarkıcı Tea Tairovic hakkında detaylar.

Kariyerine 2014 yılında çıkış şarkısı “Da si moj” ile başladı ve bir yıl sonra televizyonda yayınlanan şarkı yarışması Zvezde Granda’nın onuncu sezonuna katıldı ve burada finale kaldı. 2021 yılında “Hajde” şarkısıyla öne çıkarken, ertesi yıl ilk stüdyo albümü Balkanija’yı çıkardı

Tea Tairovic hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir