Turan Selçuk Yerlikaya kimdir, nereli, Turan Selçuk Yerlikaya kaç yaşında, Turan Selçuk Yerlikaya rol aldığı dizi ve filmler neler?

Turan Selçuk Yerlikaya Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Turan Selçuk Yerlikaya hakkında merak edilenler yazımızdadır. Peki Turan Selçuk Yerlikaya kimdir, nereli, Turan Selçuk Yerlikaya kaç yaşında, Turan Selçuk Yerlikaya rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Turan Selçuk Yerlikaya hakkında detaylar.

Turan Selçuk Yerlikaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Turan Selçuk Yerlikaya 1986 yılında Tunceli’de dünyaya gelmiştir. Yıldızlar da Kayar: Popstar, Yalancı Sevgilim, Bana Bir Soygun Yaz 2, Göktaşı, Kalbimdeki Deniz, Karagül, Mazlum Kuzey gibi yapımlarda rol almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Turan Selçuk Yerlikaya Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2022 – Yıldızlar da Kayar: Popstar
2020 – Yalancı Sevgilim
2018 – Bana Bir Soygun Yaz 2
2018 – Göktaşı
2017-2018 Kalbimdeki Deniz
2013-2016 Karagül
2015 – Mazlum Kuzey
2011 – Yangın var
2011 – 72. Koğuş

Turan Selçuk Yerlikaya hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir