Uğur Utku Sezer kimdir, nereli, Uğur Utku Sezer kaç yaşında?

Uğur Utku Sezer Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Youtube kanalında ünlüler, sporcular ve sanatçılar ile sohbet eden fotoğrafçı Uğur Utku Sezer kimdir, nereli, Uğur Utku Sezer kaç yaşında? İşte Uğur Utku Sezer hakkında detaylar.

Uğur Utku Sezer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Uğur Utku Sezer 1976 yılında Antakya’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema Tv bölümünden mezun olmuştur. Uğur Utku Sezer fotoğrafçılık ile üniversite döneminde hocasının tavsiyesi ile ilgilenmeye başladı.

Sinan Çetin’in PLATO şirketinde Uzun Metraj Sinema filmlerinde staj yaptı. Üniversiteden mezun olduktan sonra başta Nihat Odabaşı, Lara Sayılgan, Cüneyt Akaoğlu gibi birçok fotografçıya asistanlık yaptı. İlerleyen dönemde çalışmalarını bağımsız olarak sürdüren Uğur Utku Sezer, başlarda moda ağırlıklı çekimler yapmakla beraber adını tematik düğün çekimleriyle duyurdu. Spora olan merakı bir süre sonra bu alanda ihtisas sahibi olmasına ve özellikle fitness, body bulding başta olmak üzere spor ve sporcu çekimleriyle ün kazanmasına neden oldu. Ayrıca ünlüler, sporcular ve sanatçılar ile sohbet ettiği bir Youtube kanalı bulunmaktadır.

visum china
visum china

Uğur Utku Sezer hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.