Volkan Keskin kimdir, nereli, Volkan Keskin hayatı, biyografisi, Volkan Keskin kaç yaşında?

Volkan Keskin Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Dokuz Oğuz dizisinde Timur karakterini oynayan Volkan Keskin kimdir, nereli, Volkan Keskin hayatı, biyografisi, Volkan Keskin kaç yaşında? İşte Volkan Keskin hakkında detaylar.

Volkan Keskin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Volkan Keskin 16 Ağustos 1983 tarihinde Samsun’da dünyaya gelmiştir. Babasının Başkomiser olmasından dolayı farklı şehirlerde okumak zorunda kaldı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Elektronik Bölümünden mezun olmuştur Ayrıca Anadolu Üniversitesi’nde İşletme Bölümünü tamamlamıştır. Daha sonra Haliç Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nde Tiyatro ve Tv Oyunculuğu üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Volkan Keskin kimdir, nereli, Volkan Keskin hayatı, biyografisi, Volkan Keskin kaç yaşında?

Volkan Keskin 2005 yılında modellik yapmaya başladı. Sayısız defile ve sezon kataloglarında yer aldı. 2007 yılında Star TV ekranlarında yayımlanan ve başrol oyuncusu olduğu “Dağlar Delisi” isimli dizi, ilk TV projesi oldu.b2013 yılında vizyona giren Karaoğlan filminde Karaoğlan’ı canlandırdı. 2015 yılında Türkiye- İran arasındaki ilk ortak yapım film özelliğini taşıyan ve çekimleri Van ve İran’da yapılan, yönetmenliğini İran asıllı Moharram Zeinal Zadeh’ in yaptığı “Yarının Adı Başka” filminde Mustafa karakterini oynadı.

Volkan Keskin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir