Vural Şahanoğlu kimdir, nereli, Vural Şahanoğlu kaç yaşında, Vural Şahanoğlu rol aldığı dizi ve filmler neler?

Vural Şahanoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncuları aranmaya başlandı. Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatmaya hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.

Dizide Serdar karakterini oynayan Vural Şahanoğlu’nun hayatını derledik. Vural Şahanoğlu kimdir, nereli, Vural Şahanoğlu kaç yaşında, Vural Şahanoğlu rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Vural Şahanoğlu hakkında detaylar.

Vural Şahanoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Vural Şahanoğlu 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sen Yaşamaya Bak filminde rol almıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinde Serdar karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Vural Şahanoğlu Boyu Kaç?

Vural Şahanoğlu 1.80 boyundadır.

Vural Şahanoğlu Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Üç Kız Kardeş
  • 2022 – Sen Yaşamaya Bak

Vural Şahanoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.