Wolker kimdir, aslen nerelidir, Wolker kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi, Wolker gerçek ismi ne?

Wolker Kimdir, Kaç Yaşında?

Türkçe Rap’in son dönemlerinde popüler işlere imza atan Wolker ile ilgili detaylar sıkça aranmaktadır. Peki Wolker kimdir, aslen nerelidir, Wolker kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi, Wolker gerçek ismi ne? İşte Wolker hakkında detaylar.

Wolker Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gerçek adı Umut Bolat’tır. Wolker 25 Mayıs 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Tokatlı’dır. Bağcılar İnönü İlköğretim Okulu’nda okumuştur. Ardından Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kültür Temel Lisesi’nde eğitim hayatını devam ettirmiştir. Canbay ile birlikte Elbet Bir Gün, Fersah, Dünya, Nefsi Müdafaa, Ters ve Leylim Yar gibi popüler parçalara imza atmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Wolker Burcu Ne?

Wolker İkizler burcudur.

Wolker Instagram Hesabı

instagram.com/wolker.itk

Wolker hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.