Yağız Can Konyalı Kimdir Biyografisi

Yağız Can Konyalı Kimdir?

Televizyonların sevilen dizileri arasında bulunan Bizim Hikaye dizisinin başarılı oyuncularından genç isim Yağız Can Konyalı kimdir? dizideki başarılı rolünle izleyicilerin sevgisini kazanmış oyuncunun özgeçmişi başlıyor.

Yağız Can Konyalı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yağız Can Konyalı hayata gözlerini İstanbul şehrimizde açmış 20.09.1991’li ünlü bir erkek oyuncudur.Oyunculuğa olan merakı sebebiyle eğitiminide bu yönde tamamlamak istemiş ve Mimar Sinan Üniversitesi’nin Tiyatro bölümünde eğitim alarak burayı bitirmiştir.Boyu 1.79 cm’dir.

2006 senesinle beraber oyunculuğa girmiş olan genç isim ilk kez o yıl İlk Aşk isimli filmde rol almıştır.Bir film ile oyunculuğa başlamış olan genç isim bu filmden sonra ise 2012’de Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde oynamıştır.Kısa süre içerisinde kendini oyunculuk yönünden ispatlamış olan genç isim 2013’de Kor adındaki Kısa Film ile oyunculuğuna devam etmiştir.

2015 tarihinde oynamış olduğu Takım Mahalle Aşkına isimli film ile bir çok kişinin dikkatini çekmiş ve kendisi Altın Portakal Film Festivali tarafından Juri Özel Ödülüne layık görülmüştür.Aynı tarihte Fox ekranlarında başlayan gençlik dizisi Adı Mutluluk dizisinde rol almıştır.

En son olarak ise Bizim Hikaye dizisinde oyunculuk yapmaktadır.Bu dizide Rahmet karakterini canlandıran isim şuana kadar müthiş bir performans çizerek oyunculukta ne kadar usta olduğunu herkese göstermektedir.

30 yaşından sonra ikinci Üniversitesini okumak ve Yurtdışına gitmek gibi planları bulunan oyuncu her geçen gün daha fazla kişi tarafından sosyal medyada takip edilmektedir.

Yağız Can Konyalı Oynadığı Diziler ve Filmler

2006 – İlk Aşk (Film)
2012 – Oyle Bir Geçer Zaman ki
2013 – Kor (Film)
2015 – Adı Mutluluk
2015 – Takım: Mahalle Aşkına (Film)
2016 – Ates (Film)
2017 – Bizim Hikaye

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.