Survivor Yasin kimdir, Yasin Obuz kaç yaşında, nereli, Yasin Obuz ne iş yapıyor, Yasin Obuz boyu, kilosu kaç, Yasin Obuz evli mi?

Yasin Obuz Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Yasin Obuz Survivor All Star 2022  Gönüllüler takımının kadrosunda yer almaktadır.  Survivor 2022 yarışmacıları arasında yer alması ile birlikte Yasin Obuz’un hayatı hakkında bilgiler sıkça aranmaktadır. Peki Survivor Yasin kimdir, Yasin Obuz kaç yaşında, nereli, Yasin Obuz ne iş yapıyor, Yasin Obuz boyu, kilosu kaç, Yasin Obuz evli mi? İşte Yasin Obuz hakkında detaylar.

Yasin Obuz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yasin Obuz 21 Kasım 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yasin Obuz’un doğum yeri Diyarbakır’dır. İki kardeşi vardır. Sporla yakından ilgilenmektedir. 1998 yılında ilk spor lisansını çıkarttı. Amatör olarak ve profesyonel olarak futbol ile ilgilenen Yasin Obuz, ek olarak 2 yıl kadar jimnastik ile ilgilendi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Yasin Obuz Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Bölümünü bitirmiştir. Üniversiteye gittiği dönemde fitness, futbol, yüzme gibi alanlarda kendisini geliştirdi. Üniversitenin son dönemlerinde yemek yapmaya merak salan Yasin Obuz, mutfak yemeklerini yapma üzerine eğitimler aldı ve kendisini aşçılık alanında geliştirdi.

visum china
visum china

Spordan daha çok yemek yaparken mutlu olan Yasin Obuz, yemek mutfağını iyice öğrenmek için yaklaşık olarak 20 kadar ülkeye seyahat etti. Buralarda farklı yemek kültürlerini gördü ve nasıl yapıldığı üzerine birçok tecrübe edindi.

Yasin Obuz ilk kez Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programına katıldı. Bu programdan sonra Yemekteyiz’e katılan Yasin Obuz buradaki eğlenceli karakteri ile dikkat çekmiştir. Yasin Obuz’u fenomen yapan ise Kıbrıs şivesiyle konuşması olmuştur. Sonrasında Tv8’ de yayınlanan MasterChef’e katılmıştır. Yasin Obuz burada ‘Boomcu Yasin’ lakabıyla kısa sürede fenomen oldu. Yasin Obuz MasterChef’te belirli bir noktaya gelen Yasin Obuz elenerek veda etmiştir.  Survivor 2020 yarışmasında gönüllüler kadrosunda yer aldı. Başarılı performans gösteren Yasin Obuz, sezonu üçüncü olarak bitirdi. Başarılı performans gösteren Yasin Obuz Survivor 2022 All Star yarışmasının Gönüllüler kadrosuna dahil olmuştur.

Yasin Obuz Evli mi?

Yasin Obuz bekardır.

Yasin Obuz Boyu Kaç?

Yasin Obuz 1.83 boyundadır.

Yasin Obuz Kaç Kilo?

Yasin Obuz 82 kilodur.

Yasin Obuz’un Burcu Nedir?

Yasin Obuz Akrep burcudur.

Yasin Obuz Instagram Hesabı

instagram.com/yasinobuzofficial

Survivor Yasin Obuz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir