Zehra Gülüç kimdir, nereli, Zehra Gülüç kaç yaşında, Zehra Gülüç boyu, kilosu kaç?

Zehra Gülüç Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Cennetten Çiçek şarkısı ile tanınan şarkıcı Zehra Gülüç’ün hayatı çok aranmaktadır. Peki Zehra Gülüç kimdir, nereli, Zehra Gülüç kaç yaşında, Zehra Gülüç boyu, kilosu kaç? İşte Zehra Gülüç hakkında detaylar.

Zehra Gülüç Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Zehra Gülüç tarihinde 6 Kasım 1998 tarihinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. Zehra Gülüç aslen Dersimli’dir. Lise eğitimini Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlayarak ardından Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni kazanan genç yetenek müziği her zaman hayatının odak noktası yaptı. Zehra, 2014 yılında babasını trafik kazasında kaybetmiştir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Cennetten Çiçek ile karşımıza çıkan Zehra Gülüç; dünya genelinde 200 milyondan fazla tıklanma, indirilme rekoru kırarak müzik severlerin dikkatini çekti. Arkadaşlarının desteği ile birlikte cover yaptığı parçaları YouTube kanalına yükleyerek ufak bir kitleye hitap ederken bir gece “Cennetten Çiçek” adlı şarkıyı hiçbir beklentisi olmadan yüklemiş ve büyük bir ilgi görmüştür.

Zehra Gülüç Boyu Kaç?

Zehra Gülüç 1.62 boyundadır.

Zehra Gülüç Kaç Kilo?

Zehra Gülüç 55 kilodur.

Zehra Gülüç Burcu Nedir?

Zehra Gülüç Akrep burcudur.

Zehra Gülüç hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir