Abdullah Çiftçi kimdir, nereli, Abdullah Çiftçi'nin hayatı, biyografisi, Abdullah Çiftçi kaç yaşında, Abdullah Çiftçi ne iş yapıyor?

Abdullah Çiftçi Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Ekranlarda yorumcu olarak gördüğümüz Abdullah Çiftçi kimdir, nereli, Abdullah Çiftçi’nin hayatı, biyografisi, Abdullah Çiftçi kaç yaşında, Abdullah Çiftçi ne iş yapıyor? İşte Abdullah Çiftçi hakkında merak edilen detaylar.

Abdullah Çiftçi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Abdullah Çiftçi 06 Haziran 1967 tarihinde Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.

Stratejist, STK yöneticisi, Medya ve Bilgi Teknolojileri Strateji Derneği Başkanı, Arap ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği Başkanı’dır. 1987 ve 1996 yılları arasında TÜBİTAK’ta görevliydi. TÜBİTAK’ın ardından pek çok farklı kurum ve firmada danışmanlık yapmıştır.

Abdullah Çiftçi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china
visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir