Memduh Bayraktaroğlu kimdir, nereli, Memduh Bayraktaroğlu hayatı, biyografisi, Memduh Bayraktaroğlu kaç yaşında?

Memduh Bayraktaroğlu Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Memduh Bayraktaroğlu kimdir, nereli, Memduh Bayraktaroğlu hayatı, biyografisi, Memduh Bayraktaroğlu kaç yaşında? İşte Memduh Bayraktaroğlu hakkında detaylar.

Memduh Bayraktaroğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Memduh Bayraktaroğlu 1951 yılında Kırklareli’nde dünyaya gelmiştir. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. 1972 yılında özel bir kuruluşta evrak memuru olarak işe başlayarak, genel müdürlüğe kadar yükselmiş ve 1980 yılında bu görevinden ayrılmıştır.

1994 yılında Günaydın gazetesinde “Ekomedya” adlı köşesinde finansal konular hakkında yazılar yazarak ulusal medyada ilk kez göreve başladı. 1994 yılında Milliyet gazetesinde, 1995 yılında Akşam’da yazmaya başladı. Daha sonra Öncü gazetesinde köşe yazarlığı ve BTV televizyonunda ekonomi, dış ve iç politika konularında yorumculuk yaptı. 1999-2002 yılları arasında Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı ve 21’inci dönem İstanbul milletvekili olan Tansu Çiller’in danışmanlığını yaptı. 2014 yılından itibaren YouTube’da içerik üretmektedir. Daha önce Tercüman gazetesinde köşe yazarlığı yapan Bayraktaroğlu, bu günlerde Korkusuz gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Memduh Bayraktaroğlu ünlü ressam İncilay Samuray ile evli olup, bu evlilikten 2 çocuğa sahiptir.

Memduh Bayraktaroğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir