Müzisyen Ada Sanlıman kimdir, Ada Sanlıman nereli, Ada Sanlıman'ın hayatı, biyografisi, Ada Sanlıman kaç yaşında, Ada Sanlıman boyu, kilosu kaç?

Ada Sanlıman Kimdir? Ada Sanlıman Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Müzisyen Ada Sanlıman kimdir, Ada Sanlıman nereli, Ada Sanlıman’ın hayatı, biyografisi, Ada Sanlıman kaç yaşında, Ada Sanlıman boyu, kilosu kaç? İşte Ada Sanlıman hakkında detaylar.

Ada Sanlıman Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Ada Sanlıman 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Annesi Erel Eryürek, babası ise Tibet Sanlıman’dır. Ada Sanlıman söz yazarlığının yanı sıra caz yorumcusu olarak biliniyor.

7 yaşında piyano ile müzik ile ilgilenmeye başladı. New School’da çağdaş müzik ve caz eğitimi aldı. Şarkı sözü yazarak başladığı müzik hayatında, 2021 yılında ‘O Günler’ adlı ilk şarkısını yayınladı.

Müzisyen Ada Sanlıman kimdir, Ada Sanlıman nereli, Ada Sanlıman'ın hayatı, biyografisi, Ada Sanlıman kaç yaşında, Ada Sanlıman boyu, kilosu kaç?

Ada Sanlıman Evli mi?

2021 yılında fotoğrafçı Mehmet Turgut ile evlendi. Fakat evlilikleri 1.5 yıl sonra sona erdi.

Ada Sanlıman Boyu, Kilosu Kaç?

Ada Sanlıman 1.66 metre boyunda ve 59 kilo ağırlığındadır.

Ada Sanlıman Burcu Nedir?

Ada Sanlıman kova burcudur.

Ada Sanlıman hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir