Ünlü fotografçı Mehmet Turgut kimdir, Mehmet Turgut nereli, Mehmet Turgut'un hayatı, biyografisi, Mehmet Turgut kaç yaşında, Mehmet Turgut evli mi?

Mehmet Turgut Kimdir? Mehmet Turgut Kaç Yaşında, Nereli?

Ünlü fotografçı Mehmet Turgut kimdir, Mehmet Turgut nereli, Mehmet Turgut’un hayatı, biyografisi, Mehmet Turgut kaç yaşında, Mehmet Turgut evli mi? İşte Mehmet Turgut hakkında detaylar.

Mehmet Turgut Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Aslen Elazığlı olan Mehmet Turgut 21 Temmuz 1977 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Türk fotoğrafçı, yönetmen, sunucu ve yapımcı. Babasının ismi Ahmet Turgut’tur. Mehmet Turgut’ta babası ve dedesi gibi fotoğraf sanatçısıdır.

Mehmet Turgut 46 dergisinin sahibi ve yaratıcı yönetmenidir. 2009 yılında Sanat Kurumu tarafından, fotoğraf dalında yılın sanatçısı seçilmiştir. PX3 Prix De La Photographie Paris adlı uluslararası fotoğraf yarışmasında “Fine ART- Collage” ve “Advertising – Beauty” dallarında ikinci seçilmiştir.

Mehmet Turgut Evli mi?

2021 yılında evlendiği müzisyen Ada Sanlıman ile evliliği 1.5 yıl sonra sona ermiştir.

Mehmet Turgut hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir